Ayşeana Kreş
Bize Ulaşın 0 324 337 35 79, 0 324 337 37 33

Hakkımızda

Ayşeana Kreş, 1998 yılında Mahmudiye de faaliyete geçmiştir. 1998 yılından günümüze yeni eğitim - öğretim döneminde faaliyetine kendisini geliştirerek devam etmiştir.

Ayşeana Kreş, Ayşeana Kreş Ailesi’ne 1998 yılında aramıza katılmıştır. Ayşeana Kreş mimari projesi, okul öncesi eğitim kurumuna uygun olarak hazırlanmıştır; Özel dizayn edilen, ferah ve aydınlık sınıflarımız, çocuklarımız için en uygun eğitim ortamıdır.

BİZ FARKLIYIZ ÇÜNKÜ ! Uzman kadrosu, uygun fiyat ve yüksek kaliteli hizmet veriyoruz, aylık temizlik ve kırtasiye malzemeleri tarafımızdan karşılanmaktadır, uyku odalarımızın nevresim takımlarının temin ve temizliğini biz yapıyoruz, öğrencilerimizin aylık sağlık kontrolleri kurum doktoru tarafından yapılır, rapor halinde velilere gönderilir aylık eğitim raporu ve beslenme programı her ay liste olarak velilerimize ulaştırılır, çocuklarımızın psikomotor gelişimini desteklemek amacı ile basketbol, yüzme, jimnastik, folklor kursları düzenlenmektedir, belirli gün ve haftalar doğrultusunda gezi gözlem etkinliklerimiz yapılmaktadır, yemeklerimiz kendi mutfağımızda, malzemeleri günlük alınarak ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır, sınıf içi sanat etkinlikleri (artık materyal çalışmaları, tuz seramiği, boya çalışmaları vb.) ile öğrencilerimizin yetenekleri değerlendirilmektedir.
AİLE-AYŞEANA KREL İŞBİRLİĞİ İLE YETİŞEN ÇOCUK İyi düşünebilir, düşündüklerini, isteklerini iyi ifade edebilir, kendi davranışları üzerinde düşünebilir, kendi kendini yönlendirebilir, hoşgörülüdür, saygılıdır, problemlerin üstesinden gelebilir, sorunlara akıllı ve yaratıcı çözüm bulabilir, öğrenmenin zevkli bir uğraş olduğunu keşfetmiştir.

 

Görsellelerimiz